Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Waterdicht 95° 600Nm modulatie-klep actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VDC / 12VDC optioneel |
3wegbalk 400Nm gelijkstroomrotatie-actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VDC / 12VDC optioneel |
DCL Smart DC 30W gemotoriseerde draaivalve actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0 tot en met 400 Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Zelfvergrendelende Exdiict4 modulerende explosiebestendige actuator
| Kracht: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Exd II CT4B |
50Nm Modulatie-type Explosiebestendige klepactuator 4~20mADC
| Stroom: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangskoppel: | 50Nm |
| Explosief-proof cijfer: | Exd II CT4GB |
Compact waterdicht DC24V IP68 draaiklep actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0 tot en met 400 Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Smart Explosion Proof Quarter Turn Actuator voor klep
| Installatiehoek: | 360° |
|---|---|
| Motorvermogen: | 30W/70W |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg/9.5 kg |
Compact Watertight DC24V IP67 90° 100Nm Rotary Valve Actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangskoppel: | 0 tot en met 400 Nm |
| Ingangssignaal: | 4-20MADC |
AC220V 600Nm IP68 explosie-actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Al Alloy DC24V elektrische vlinderklep met CSA / CE / UL
| naam: | aan-uit elektrische vlinderklep |
|---|---|
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
| Zonetijd/Torsie: | 20S/50Nm |

