Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
DC-borstelloze motor met 7 draaie IP67 multi-turn actuator
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
|---|---|
| Standaardtoerental: | 5r/min |
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
Robuust gegoten aluminium 600Nm IP68 anti-explosie actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Modulerende ExdⅡCT4 24V Explosieveilige Klepaandrijving
| Standaardkoppel: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '30 |
| Ingangssignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Superkleine 100MΩ 250VDC 80% Multi Turn Actuator
| naam: | Multi Turn Actuator |
|---|---|
| Standaardtoerental: | 5r/min |
| Stroomvoorziening: | 24VDC |
Doppel excentrische DN80 DN125 elektrische vlinderklep
| naam: | Dubbele zonderlinge elektrische vleugelklep |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoge prestaties |
| Met: | tweerigtingstoel met nullekken |
Zware belasting 80% klepbeugel voor multi-turn actuator
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VDC |
| Motorvermogen: | 6W tot 10W |
Nullekkage ASME klasse 150 DN50 Elektrisch vlinderklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Duurzame spuitgietaluminium 600Nm IP67 explosieveilige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Al Alloy DC24V elektrische vlinderklep met CSA / CE / UL
| naam: | aan-uit elektrische vlinderklep |
|---|---|
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
| Zonetijd/Torsie: | 20S/50Nm |
100Nm 25W elektrische klep actuator, modulerende kwart draaiector
| Kracht: | AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 100Nm |
| Beschermingsklasse: | IP67 |

