Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Verwisselbare 1/4 draai 100Nm compacte actuator met koepelindicator
| Zonetijd/Torsie: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
Verstelbare explosiebestendige AC DC 200Nm 30S 40W compacte actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W tot 140W |
| Standaardkoppel: | 50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
AC24V IP67 360° 100Nm Waterdichte Kwartslag Aandrijving
| Functie: | Robuust IP67 waterdicht |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Naam: | kwartslag aandrijving |
Smart Control verstelbare 220VAC kwartdraai actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Aluminium legering behuizing 4X Quarter Turn Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 4.5KG to 20KG |
S2 Korte werktijd 80% kwartdraai-actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Quarter Turn 4mA S4 Intermitterende gemotoriseerde klepactuator
| Standard Time/Torque: | 20S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
RoHS keramische klep 3-fase modulerende klep actuator
| Standaardkoppel: | 400 tot 2500 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 30 tot 75 jaar |
| Stroomvoorziening: | 380VAC/440VAC/415VAC |
Robuuste roterende 3-fase AC 400Nm 30S kwartdraai actuator
| Standaard tijd/koppel: | 20s tot 75s/50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Totaal gewicht: | 2,5 kg tot 20 kg |
IP67 90° 360° DC12V 1/4 draai 600Nm Compact Actuator
| Standaard tijd/koppel: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4,5 kg tot 20 kg |

