Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Modulerende 50Nm AC380V explosiebestendige klepactuator
| Type: | aan-uit, moduleren |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP68 waterdicht |
| naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
Twee hulpgrensschakelaars 400 Nm NEMA4 DC-roterende actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0 tot en met 400 Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
NEMA 4X Mini PVC Diafragma Valve Multi Turn Actuator
| Naam: | Elektrische actuator met meerdere bewegingen |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
| Gebruiken voor: | PVC-diafragmaventiel |
Exd II CT4Gb Explosiebestendige klepactuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
25W CE-condensatiebestrijdende driekwart-draai-actuator
| name: | Quarter Turn Actuator |
|---|---|
| power: | Electric |
| certificated: | CSA listed, CE mark, RoHS |
Een kwart draaikracht 1PH 24VAC
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
Potentiometer CE IP67 100Nm kwartdraai actuator
| Standaardkoppel: | 50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20s tot 75s |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC |
DCL Compact 1/4 Turn HVAC Butterfly Valve Actuator
| naam: | 3 Fase actuator |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 2.5 kg tot 20 kg |
Airconditioning 10000 Times 110VAC HVAC actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 1.2KG to 20KG |
Plaatselijke/afstandsbediende 1/4-draai 600Nm compacte actuator
| Zonetijd/Torsie: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |

