Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Permanent gesmeerd 380v 500Nm 3-fases actuator
| Zonetijd/Torsie: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
Afdampende vierde draai 50Nm CSA DC-roterende actuator
| naam: | DC-rotatie-actuator |
|---|---|
| Type: | Een kwart draai Actuator |
| Kenmerken: | Compacte elektrische actuator |
3 punt zwevende 2500Nm HVAC kwartdraai actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
220VAC PVC-controleventiel
| naam: | Elektrisch aangedreven diafragma-klep |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
Waterdicht 500Nm/4S AC110V snel open en dicht actuator
| naam: | compact snel open elektrisch actuator |
|---|---|
| Type: | Een kwart draai Actuator |
| Zonetijd/Torsie: | 500Nm/4S 800Nm/8S 1200Nm/12S |
DC24V 9,5 kg explosiebestendige driefasige actuator van 400 Nm
| Type: | Compacte elektrische actuator |
|---|---|
| Naam: | 3 Fase actuator |
| Totaal gewicht: | 4,5 kg tot 20 kg |
Waterdicht 24VDC 70W motorisch klepactuator
| name: | DC Motorized rotary actuator |
|---|---|
| Action Time: | 15S/30S |
| type: | smart electric actuator |
Isolatie van klasse F 30 W DC 24 V motorische draaibare actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0 tot en met 400 Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Een vierde draai 30S NEMA4X DC-rotatie-actuator
| Action Time: | 15S/30S |
|---|---|
| name: | DC rotary actuator |
| feature: | actuator with passive contact switch |
Mini Flanged Needle Valve DC24V DCL Multi Turn Actuator
| Type: | Mini-elektrische actuator |
|---|---|
| naam: | Multi Turn Actuator |
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |

