Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
PTC-oververwarmingsbeschermer DN50 Explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Beschermingsgraad: | IP68 NEMA 4X |
Een explosiebestendige driefasige motor van 400 Nm voor zware motoren
| Type: | Compacte elektrische actuator |
|---|---|
| naam: | 3 Fase actuator |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
CSA 90° DC24V Draai ExdIICT4 150Nm Explosieveilige Actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Weatherproof Adjustable 360° 4~20mA IP67 24V DC Motorized Rotary Actuator
| naam: | DC gemotoriseerde roterende actuator |
|---|---|
| Functie: | Thermische Overbelastingsbescherming |
| Voeding: | 24VDC |
Weerbestendige IP67 24V DC motorische draaibare actuator
| naam: | DC-motorische draaibare actuator |
|---|---|
| Kenmerken: | Thermische Overbelastingsbescherming |
| Stroomvoorziening: | 24VDC |
Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen:
| naam: | explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Installatiehoek: | 360° |
Schakelaarcontrole waterdicht handwiel 1/4 draai actuator
| Eigenschap: | 1/4 beurt operatie |
|---|---|
| Naam: | Een kwart draai Actuator |
| Standaard tijd/koppel: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
Smart Electric Positioning 400Nm DC Rotary Actuator
| naam: | Intelligente elektrische positionerings DC-roterende actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
Overtorque Protection Ball Valve AC380V 9Kg Compact Actuator
| Zonetijd/Torsie: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
Compacte elektrische 400 Nm gelijkstroomroterende actuator
| naam: | DC-rotatie-actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |

