Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
IP67 Vries-offset excentrische elektrische vlinderklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ultra-kleine elektrische 24VDC-kwartdraai-actuator
| Standaard tijd/koppel: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
CSA ISO5211 Explosie elektrische kogelklep
| Verpakking Details: | Karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Miniatuur UL 429 gemotoriseerde kwartdraai-actuator
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1.2 kg |
18Nm kogelklep actuator
| naam: | Compacte actuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
| Kenmerken: | Zelfvergrendeling in elke positie |
Subminiatuur vierde draaibesturing van aluminiumlegering
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1.2 kg |
SS304 12 inch DN250 elektrische anti-explosie vlinderklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
IP67 waterdicht mini-kwartdraai-actuator voor waterpijp
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1.2 kg |
Subminiatuur DCL-MZZ elektrische actuator van meervoudig draaitijdtype 18Nm DC24V
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
90 graden legering staal mouw 442in.lbs kwart draai actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Standaard tijd/koppel: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |

