Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Handmatige overschrijding Subminiatuur 1.1A 20W Multi Turn Electric Actuator
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
|---|---|
| naam: | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Standaardtoerental: | 5r/min |
Waterdicht modulerend 24VDC motor explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 0Nm tot 600Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Invoersignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Modulatie-type DC-borstelmotor, driekwart draaibesturing
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0~600Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Elektrische actuator met modulatie van gelijkstroom zonder borstel
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangskoppel: | 0~600Nm |
| Ingangssignaal: | 4-20mADC |
Hoogverzegelde aluminiumlegering DCL-MZZ 5 draaiexcuteur
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
|---|---|
| Standaardtoerental: | 2r/min |
| Draaien: | 3r/5r/7r facultatief |
3 keer afsluiten van de klep 18 Nm Elektrische klep actuator
| Standard Torque: | 5Nm to 18Nm |
|---|---|
| Standard Speed: | 5r/min |
| Turns: | 3r/5r/7r optional |
Supertorque miniatuur 15S 18Nm kleppenactuator
| Standaard tijd/koppel: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7s/9nm 60s/18 nm |
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
Brushless motor DC 24V Multi Turn Compact Actuator
| Standaardkoppel: | 5 nm tot 18 nm |
|---|---|
| Standaardsnelheid: | 5r/min |
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
Anticondensatie 24VDC kwartdraai elektrische actuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0 tot en met 400 Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Subminiatuur 5R/min 18Nm Multi Turn Actuator
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
|---|---|
| Standaardtoerental: | 5r/min |
| Draaien: | 3r/5r/7r facultatief |

