Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
CSA-certificaten explosiebestendige elektrische actuator voor zone- en divisie-systeem
| Torsiewaaier: | 20 Nm tot 600 Nm |
|---|---|
| Stroomvoorziening ((± 10%): | Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften: |
| Type: | Aan/uit modulatie |
ATEX/IECEx-certificaten Explosiebestendige elektrische actuator voor brandbaar gas
| Torsiewaaier: | 20 Nm tot 600 Nm |
|---|---|
| Stroomvoorziening ((± 10%): | Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften: |
| Type: | Aan/uit modulatie |
Metal Gear Drive NEMA4/4X Elektrische klepactuator
| name: | Motorized quarter turn actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| feature: | 90° operation, middle position optional |
Ventiel voor de beheersing van de mariene temperatuur ISO5211 Compact actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Standaardkoppel: | 18Nm tot 2500Nm/160in.lbs tot 22125in.lbs |
50/60HZ vlinderklep DN600 Elektrische klepactuator
| naam: | Compacte elektrische actuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 15S tot 75S/18Nm tot 2500Nm |
| Gelijke waarde: | vlinderklep tot en met DN600 |
IP67 Compact Actuator voor een kwart draai
| naam: | Compacte actuator voor een kwart draai |
|---|---|
| Operatie: | 1/4 beurt operatie |
| Kenmerken: | Visuele positie-indicator van de klep |
Weerbestendige modulatie 18Nm 160in.Lbs Smart Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Elektrisch aangedreven vlinderklep 360° 24v kwartdraai-actuator
| Standaardkoppel: | 18 Nm tot 2500 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 15S tot 75S |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 Handwiel Operating Compact Actuator voor de drankenindustrie
| Installatiehoek: | 360° |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Compacte actuator voor luchtvolumecontrole 45S 600Nm
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Standaardkoppel: | 18Nm tot 2500Nm/160in.lbs tot 22125in.lbs |

