Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Automatische uitschakeling Zelftest 4-20mA 45S Compacte klepaandrijving
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Veldklep-aandrijver voor een kwart draaikracht IP68 1000Ω SIL3
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 |
Kleinste DN650 vlinderklep 2500Nm Quarter Turn Electric Actuator
| Zonetijd/Torsie: | 30s tot 75s/1000Nm tot 2500Nm/8850in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 20 kg |
Automatische uitschakeling Modbus CSA IP68 Compacte klepaandrijving
| Ingangssignaal: | 4-20MADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Uitgangssignaal: | 4-20MADC |
| Standaardkoppel: | 50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
Positietransmitter 20mA Quarter Turn Actuator
| Installatiehoek: | 360 ° |
|---|---|
| Sollicitatie: | Valve |
| Functie: | ISO5211 rechtstreekse installatie |
Waterdicht microgas 1.1A poortklep actuator
| naam: | Multi Turn Actuator |
|---|---|
| Kracht: | DC24V |
| Beschermingsklasse: | IP67 waterdicht |
Wafertype DN40 Elektrische vlinderklep EPDM-stoel
| naam: | Elektrische vlinderklep |
|---|---|
| Vlinder voor vlinders: | ≤ DN40 |
| kogelventiel: | ≤ DN32 |
1/4 draai AC110V AC220V EMC explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Invoersignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Op de wijnmakerij IP68 60S 50Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot en met 100 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 30 jaar |
| Stroomvoorziening: | Voor de toepassing van de in punt 3.4.1 van deze bijlage vermelde voorschriften: |

