Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Proportionele besturing DCL IP67 Smart Electric Actuator
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Invoersignaal: | 4-20mA of 2-10V / 1-5V optioneel |
90 graden ExIICT4 200Nm Quarter Turn elektrische actuator
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
HVAC 90° draaiende 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Groep C,D T4 Klasse 1, divisie 1 |
RoHS 22125in.Lbs IP67 DCL elektrische klep actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
AC380V 400Nm handwiel elektrische actuator
| Type: | Elektrische actuator |
|---|---|
| Functie: | noodsituatiemacht van knoop |
| Standaardkoppel: | 18 Nm tot 2500 Nm |
1200 Times/Hour S4 Intermitterend type Verstelbare slimme elektrische actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
Noodstroomuit AC220V 400Nm storingsvrije elektrische actuator
| Type: | Elektrische Actuator |
|---|---|
| Kenmerken: | noodsituatiemacht van knoop |
| Standaardkoppel: | 18 Nm tot 2500 Nm |
380VAC Quarter Turn Electric Actuator met laatste fase Worm Sector Gear
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
Compacte het Moduleren Elektrische Actuator met Modbus-Controlesysteem
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
90° Draai NEMA 4X/7 IP67/68 Modulerende elektrische actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |

