Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Handwiel bedienende slimme elektrische actuator met lokaal afschakelknop
| Beschermingsgraad: | IP67 waterdicht |
|---|---|
| naam: | Slimme elektrische actuator |
| Gebruik voor: | Koelsysteem |
Volledig ingebouwde bedieningspakket 20S 50Nm Smart Electric Actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
ExIICT4 200Nm explosiebestendige elektrische actuator met een kwartdraai
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
Modulerende elektrische actuator van 30S 200Nm
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
DCL 110V Quarter Turn Electric Actuator met handwiel
| Zonetijd/Torsie: | 25S/50Nm |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 1.2KG aan 20KG |
Elektrische actuator met meervoudige flenzen DC24V CSA
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 1.2KG aan 20KG |
CE RoHS gemotoriseerde 380VAC Smart Modulating Electric Actuator
| Standard Torque: | 400Nm to 2500Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 75s |
| Power Supply: | 380VAC/400VAC/415VAC |
S4 Intermitterend verstelbaar 1200 keer IP67 Smart Electric Actuator
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Modulatieverstelbare 1200 keer IP67 Smart Electric Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20S tot 75S |
| Invoersignaal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
380 VAC gemotoriseerde slimme modulerende 3-fasen elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20S tot 75S |
| Installatiehoek: | 360° |

