Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Explosiebestendige elektrische actuator IP68 CSA Power-off Reset Modbus
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Uitgangssignaal: | 4-20MA |
Elektrisch aangedreven kogelklep DN80~DN100
| naam: | Elektrisch aangedreven vlinderklep |
|---|---|
| Vlinderklep: | DN50~65 |
| Kogelklep: | DN40 |
Onder DN600 vlinderklep 2500Nm Marine Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 75S/2500Nm |
|---|---|
| Type: | on-off, Modulating |
| Protection Class: | IP67 |
400 Nm storingsvrije elektrische actuator
| naam: | Foutbeveiligde slimme elektrische actuator |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Uitgangssignaal: | 4-20mADC |
Elektrische actuator met meerdere bewegingen van het type 18Nm 2R/min aan/uit
| naam: | Elektrische actuator met meerdere bewegingen |
|---|---|
| Standaard of niet-standaard: | Standaard |
| Versnelling: | 2r/min |
400Nm 360° Fail-Safe IP67 terugkerende Elektrische Actuator
| Naam: | Foutbeveiligde slimme elektrische actuator |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W tot 140W |
| Uitgangssignaal: | 4-20MADC |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 0Nm tot 600Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| naam: | Elektrische aandrijving met gelijkstroom |
24VDC flensterde poortklep elektrische actuator met meerdere bewegingen
| naam: | Elektrische actuator met meerdere bewegingen |
|---|---|
| Standaard of niet-standaard: | Standaard |
| Versnelling: | 2r/min |
1/4 Ronde 10000 Cycli AC380V Quick Open Elektrische Actuator
| name: | quick open and close electric actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| type: | Fast speed actuator |
CE-koppel gesloten klep IP67 18Nm multi-turn elektrische actuator
| Type: | Elektrische Actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 5 tot en met 18 Nm |
| Standaardtoerental: | 2r/min |

