Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Positiemodule ISO5211 120W Smart Electric Actuator
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
DCL CSA UL 90W 45S 600Nm modulerende elektrische actuator
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Externe signalen Controlling ratio AC24V 10W Quarter Turn Electric Actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
Branderbrandstof DN400 vlinderklep DCL Smart Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Positietransmitter 1/4 draai 20mA Foutbeveiligde elektrische actuator
| Zonetijd/Torsie: | 20S tot 75S/50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC |
380 VAC gemotoriseerde slimme modulerende 3-fasen elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20S tot 75S |
| Installatiehoek: | 360° |
4-20mA DC AC220V 30S 200Nm IP67 Kwartslag Elektrische Aandrijving
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W tot 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
Elektrische explosiebestendige actuator voor middelste positie IECEx 30S/100Nm
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Totaal gewicht: | 3 kg tot 10 kg |
Explosieveilige elektrische actuator met positiezender
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Uitgangssignaal: | 4-20MA |
EPS Positioner 20S 50Nm 10W Smart Electric Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20s tot 75s |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |

