Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Systeem voor het aanbrengen van elektrische splijtstof
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
Modulatie van slimme elektrische actuator met koepelindicator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
DCL 110V On Off Quarter Turn Elektrische actuator
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
RoHS 3.0 Over Torque Protection Compact Smart Electric Actuator
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Invoersignaal: | 4-20mA of 2-10V / 1-5V optioneel |
RoHS 3.0 CSA 90° 360° IP67 Compacte Slimme Elektrische Aandrijving
| Standaard tijd/koppel: | 15s tot 75S/18 nm tot 2500 nm/160in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Ingangssignaal: | 4-20MA of 2-10V / 1-5V optioneel |
90° 360° IECEx 30S/100Nm Explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Totaal gewicht: | 3 kg tot 10 kg |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 explosiebestendige elektrische actuator
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 45S/600Nm |
| Kenmerken: | Motorvermogen |
Torktestcontrole Compact 90° AC110V Smart Electric Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Compact 90W 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Smart Waterproof 400Nm DC24V Fail Safe Electric Actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |

