Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
DCL-balk 200Nm positiefeedback Fout Veilig elektrisch actuator
| naam: | Elektrische actuator zonder storing |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Operatie: | 1/4 beurt operatie |
1300 Nm Modbus-RTU Quarter Turn elektrische actuator
| Standaard tijd/koppel: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Totaal gewicht: | 4,5 kg tot 20 kg |
Elektrische ontploffingsvrije actuator van 100 Nm
| naam: | elektrische ontploffingsvrije actuator |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Type: | Eenfasige actuator |
Waterdicht IP67 200000 Times Smart Electric Actuator
| Installation Angle: | 360° |
|---|---|
| name: | smart electric actuator |
| Output Signal: | 4-20mA |
220VAC-afvalbeveiligde elektrische actuator
| naam: | Elektrische actuator zonder storing |
|---|---|
| Kenmerken: | Thermische Overbelastingsbescherming |
| Installatiehoek: | 360° |
Positietransmitter dempers 140W 3-fase elektrische actuator
| naam: | elektrische driefasige actuator |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Beschermingsgraad: | IP67 NEMA4/4X |
Elektrische actuator met modulatie van 2500 Nm
| naam: | elektrische actuator van het modulatietype |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 400 tot 2500 Nm |
| Standaardtijd: | 30 tot 75 jaar |
SIL3 explosiebestendige elektrische actuator
| naam: | elektrische ontploffingsvrije actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
20mA Smart Electric Actuator
| Productnaam: | Verstelbare slimme elektrische actuator |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
SS304 Concentrisch elektrisch aangedreven vlinderklep DN50~DN65
| naam: | Elektrisch aangedreven vlinderklep |
|---|---|
| Vlinder voor vlinders: | DN50~65 |
| kogelventiel: | DN40 |

