Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Compacte actuator met integrale modulatie IP67 90W 45S
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Invoersignaal: | 4-20mA of 2-10V / 1-5V optioneel |
Passive contact switch AC vlinderklep 3-fase actuator
| Zonetijd/Torsie: | 20S tot 75S/50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 2.5 kg tot 20 kg |
Thermische overbelastingbescherming DCL-modulerende 90W compacte actuator
| naam: | elektrische compacte actuator |
|---|---|
| Type: | Verstelbaar type dode ruimte |
| Kleur: | oranje wit of op maat |
Compact 24VDC 100Nm PVC vlinderklep actuator
| naam: | DC-rotatie-actuator |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Invoersignaal: | 4-20mA of 2-10V |
Permanent gesmeerd tandwiel 600Nm UL429 Compact Actuator
| Standaard tijd/koppel: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360 ° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
Compact kwartdraaiend ISO 5211 gelijkstroomrotator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VDC / 12VDC optioneel |
Onder DN300 120W elektrische vlinderklep actuator
| naam: | 120W Elektrische vlinderklep actuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/1000Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |
Verstelbare explosiebestendige AC DC 200Nm 30S 40W compacte actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W tot 140W |
| Standaardkoppel: | 50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
Explosiebestendige geïntegreerde modulatie IP67 90W 45S compacte actuator
| Standaard tijd/koppel: | 15s tot 75S/18 nm tot 2500 nm/160in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Ingangssignaal: | 4-20MA of 2-10V / 1-5V optioneel |
AC24V IP67 360° 100Nm Waterdichte Kwartslag Aandrijving
| Functie: | Robuust IP67 waterdicht |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Naam: | kwartslag aandrijving |

