Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 410 producten.
Quarter Turn 4mA S4 Intermitterende gemotoriseerde klepactuator
| Standard Time/Torque: | 20S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
IP68 Eenfasige 220VAC explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 / Groep C, D T4 |
Smart modulatie kwart draai actuator met besturingspakket
| Zonetijd/Torsie: | 15S aan 75S/18Nm aan 2500Nm/160in.lbs aan 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Invoersignaal: | 4-20mA of 2-10V / 1-5V optioneel |
Verstelbare 50Nm 20s explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Overbelastingscyclus 80% 30S 100Nm vlinderklepactuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Multiport DN80 3 Way Quarter Turn Explosion Proof Elektrische kogelklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ventilatie Louvre 50Nm 10000 cycli DC draaibare actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VDC / 12VDC optioneel |
24VDC Compact Valve Actuator
| naam: | DC-rotatie-actuator |
|---|---|
| Met: | omgekeerde elektromagnetische rem |
| Stroomvoorziening: | 24VDC / 12VDC optioneel |
IP67 DC24V Al Alloy Onoff Electric Valve Actuator
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1.2 kg |
Vlinder van vlinder 70% ISO5211 kwartdraai-actuator
| Standard Time/Torque: | 20S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 2.5KG to 20KG |

