Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
Explosiebestendige IP68 24V gelijkstroommodulerende klepactuator
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0~600Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Zelfvergrendelende halve draai 7S/9Nm 6W kogelklepactuator
| Standaard tijd/koppel: | 15s/18 nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7s/9nm 60s/18 nm |
| Totaal gewicht: | 1,2 kg |
Ventilatie met flenzen DN1500 Elektrisch vlinderklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CSA/ATEX/IECEx-certificaten Explosiebestendige elektrische actuator
| Koppelbereik: | 20Nm tot 3000Nm/177in lb tot 26550in lb |
|---|---|
| Type: | Aan/uit modulatie |
| Stroomvoorziening ((± 10%): | Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften: |
Elektrische vlinderklep SS316
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CF8M Elektrische vlinderklep
| naam: | Vacuüm-elektrische vlinderklep |
|---|---|
| Ontwerp: | ontwerp met een laag lekkagepercentage |
| Grootte: | DN 40 tot en met DN 600, 1 1/2 ̊ tot en met 24 ̊ |
1000 Nm-2500 Nm kwartdraai actuator met koepel indicator en over-koppel beschermer
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
een vermogen van niet meer dan 50 W,
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DCL-05 Series Actuator20s/50Nm DC24V AC220V DC24V AV110V
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Soft Seal Double Offset Elektrische vlinderklep
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP68 |

