Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 397 producten.
6 grensschakelaars 7S 9Nm kwartdraai actuator
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |
Elektrisch aangedreven kogelklep van 4 inch DN100
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Handmatige 600Nm ex-proof ISO5211 3-fase actuator
| Standaardkoppel: | 50 Nm tot 2500 Nm |
|---|---|
| naam: | 3 Fase actuator |
| Toepassing: | elektriciteitscentrale of staalfabriek |
DCL 2500Nm vlinderklep / demper gemotoriseerde actuator
| naam: | elektrische ventilatie vlinderklep |
|---|---|
| Hoofdflens: | ISO 5211 standaard bovenflens |
| Kenmerken: | Een lage belasting met een laag werkkoppel |
IP68 gelijkstroomrotatie-actuator
| naam: | DC-rotatie-actuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
| Kenmerken: | zeer lage temperatuurstijging |
24 V gelijkstroomrotator
| naam: | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VDC |
| Type: | Een kwart draai Actuator |
Koelpijp Gebruikt elektrisch verstelbaar drievoudig excentrisch vlinderklepje
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Klemtype 3-weg gemotoriseerd kogelklep DN32 Elektrisch bediende kogelklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
IP68 Quarter Turn 60% 12V gelijkstroomroterende actuator
| Zonetijd/Torsie: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optioneel tijd/koppel: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Totaal gewicht: | 1.2 kg |
1.0MPa DN200 Elektrisch bediende vlinderklep wafer type
| Type: | elektrisch bediende vlinderklep |
|---|---|
| druk: | 1.0mpa |
| Grootte: | DN200 |

