Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ csa explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 135 producten.
Verstelbaar 0~360° DC24V 50Nm 20s Explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren 20 |
| Explosieveilige kwaliteit: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Verstelbare ISO5211 DC24V 50Nm 20s explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren 20 |
| Explosieveilige kwaliteit: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Exd II CT4Gb Explosiebestendige klepactuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
Elektrische ontploffingsvrije actuator van 100 Nm
| naam: | elektrische ontploffingsvrije actuator |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Type: | Eenfasige actuator |
Fail Safe Retour 400Nm 30S IP68 Explosieveilige Klep Actuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
AC220V 0,67A ExdIIB T4 explosiebestendige klepactuator
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
HVAC 90° draaiende 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Groep C,D T4 Klasse 1, divisie 1 |
IP68 Eenfasige 220VAC explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 / Groep C, D T4 |
50Nm Modulatie-type Explosiebestendige klepactuator 4~20mADC
| Stroom: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangskoppel: | 50Nm |
| Explosief-proof cijfer: | Exd II CT4GB |
Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen:
| naam: | explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Installatiehoek: | 360° |

