Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ csa explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 135 producten.
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
IP68 600Nm 90W modulerend ontploffingsbestendige klepactuator
| Kracht: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 600NM |
| Explosief-bewijsrang: | Exd II CT4B |
CSA 90 graden draai ExdIICT4 150Nm explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
CSA 90° DC24V ExdIICT4 400Nm explosieveilige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
NEMA 4 10000 keer explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
PTC-oververwarmingsbeschermer DN50 Explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Beschermingsgraad: | IP68 NEMA 4X |
Modulerende 50Nm AC380V explosiebestendige klepactuator
| Type: | aan-uit, moduleren |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP68 waterdicht |
| naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 explosiebestendige elektrische actuator
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 45S/600Nm |
| Kenmerken: | Motorvermogen |
CSA ATEX-certificaten Explosiebestendige elektrische actuator
| Koppelbereik: | 20Nm tot 3000Nm/177in lb tot 26550in lb |
|---|---|
| Type: | Aan/uit modulatie |
| Stroomvoorziening ((± 10%): | Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften: |
400Nm DC24V 90°Explosiebestendige aan/uit/modulerende elektrische actuator
| Stroom: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standaard tijd/koppel: | 30S/400Nm |
| Type: | aan-uit, moduleren |

