Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ csa explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 135 producten.
CSA 90° DC24V Draai ExdIICT4 150Nm Explosieveilige Actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Weerbestendig 360° CSA Quarter Turn Electric Actuator
| Productnaam: | Elektrische actuator met een kwart draaikracht |
|---|---|
| gecertificeerd: | CSA |
| Installatiehoek: | 360 ° |
Smart Explosion Proof Quarter Turn Actuator voor klep
| Installatiehoek: | 360° |
|---|---|
| Motorvermogen: | 30W/70W |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg/9.5 kg |
Op de off-type aluminiumlegering CSA IP68 600Nm explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4 |
Verstelbare 50Nm 20s explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Zelfvergrendelende Exdiict4 modulerende explosiebestendige actuator
| Kracht: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Exd II CT4B |
Exd II CT4Gb Explosiebestendige 100Nm 30S IP67 klepactuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
Fail Safe Return Exd II CT4Gb Explosiebestendige 200Nm 30S IP68 klepactuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
Weerbestendige storingsvrije terugkeer CSA Quarter Turn Electric Actuator
| Productnaam: | kwart draai elektrische actuator |
|---|---|
| Afgestudeerd: | CSA |
| Installatiehoek: | 360 ° |
Een explosiebestendige driefasige motor van 400 Nm voor zware motoren
| Type: | Compacte elektrische actuator |
|---|---|
| naam: | 3 Fase actuator |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |

