Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ csa explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 135 producten.
Handwiel 1 Fase 200Nm Foutbeveiligde elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 18 Nm tot 2500 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 15S tot 75S |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
1/4 draai AC110V AC220V EMC explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Invoersignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DN15 Elektrisch aangedreven kogelklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Modulatie van slimme elektrische actuator met koepelindicator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motorvermogen: | 6W aan 140W |
| Standaardkoppel: | 50Nm tot 2500Nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
Chemische CSA 30S/100Nm explosiebestendige actuator
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/100Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Exd IICT4 |
DC24V 9,5 kg explosiebestendige driefasige actuator van 400 Nm
| Type: | Compacte elektrische actuator |
|---|---|
| Naam: | 3 Fase actuator |
| Totaal gewicht: | 4,5 kg tot 20 kg |
Duurzame spuitgietaluminium 600Nm IP67 explosieveilige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Een kwart draai explosiebestendige 600Nm AC220V Inching Electric Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Explosiebestendige ExdIICT4 IP68 snel open elektrische actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Elektrische actuator voor vlinderklep met modulatie van de kwartdraai
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0~600Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |

