Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ csa explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 135 producten.
Modulatie-type DC-borstelmotor, driekwart draaibesturing
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0~600Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |
Elektrische actuator met een kwartdraai van 2500 Nm
| Zonetijd/Torsie: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg tot 20 kg |
ISO 5211 Motoriceerde motor van vlindersleutel
| naam: | Elektrische vlinderklep |
|---|---|
| Ontwerp: | Triple excentrische en lage koppelontwerp |
| Type: | Hardverzegelingsklep |
SS304 12 inch DN250 elektrische anti-explosie vlinderklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Compact actuator met hoog startmoment 30S/200Nm
| Installatiehoek: | 360 ° |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Omgevingstemperatuur: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
Robuust gegoten aluminium 600Nm IP68 anti-explosie actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 zacht verzegelde kwartdraai-actuator
| Stroom: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standaard tijd/koppel: | 45S/600Nm |
| Type: | aan-uit, moduleren |
Potentiometer CE IP67 100Nm kwartdraai actuator
| Standaardkoppel: | 50 nm tot 2500 nm/442in.lbs tot 22125in.lbs |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20s tot 75s |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC |
Schakelaarcontrole waterdicht handwiel 1/4 draai actuator
| Eigenschap: | 1/4 beurt operatie |
|---|---|
| Naam: | Een kwart draai Actuator |
| Standaard tijd/koppel: | 30S tot 75S/100Nm tot 2500Nm/885in.lbs tot 22125in.lbs |
DC-borstelloze motor modulerende elektrische klepactuator met aandrijfkist
| Actietijd: | 15s/30s |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 0~600Nm |
| Invoersignaal: | 4-20mADC |

