Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ dcl electric actuator ] bij elkaar passen 428 producten.
Elektrische vlinderklep SS316
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1000 Nm-2500 Nm kwartdraai actuator met koepel indicator en over-koppel beschermer
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1000 Nm-2500 Nm AC110V AC220V AC380V kwartdraaiend aandrijflijn
| Verpakking Details: | Karton/Pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
een vermogen van niet meer dan 50 W,
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DCL-05 Series Actuator20s/50Nm DC24V AC220V DC24V AV110V
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Soft Seal Double Offset Elektrische vlinderklep
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP68 |
Cementenfabriek Gebruikte elektrische spuitklep en klapklep
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP68 |
DCL CSA-modulerende elektrische 200Nm PVC-besturingsklep
| naam: | Elektrische PVC-besturingsklep |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/200Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |
Onder DN600 140W waterdicht gemotoriseerd vlinderklep
| Kracht: | AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/1000Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |
CSA 200Nm PVC-waterstroomregelklep met modulatie
| Kracht: | DC 24V/AC 24V/AC 110V/AC 380V/AC 220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/200Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |

