Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ iecex explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 78 producten.
DCL H driefasige ATEX 50 Hz explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 380VAC |
Op off type robuuste 600Nm explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 |
HVAC 90° draaiende 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Groep C,D T4 Klasse 1, divisie 1 |
Modulerende ExdⅡCT4 24V Explosieveilige Klepaandrijving
| Standaardkoppel: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | Jaren '30 |
| Ingangssignaal: | 4-20MA/2-10V/1-5V |
Modulerende ExdⅡCT4 24V Explosieveilige Klepaandrijving
| Standaardkoppel: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '30 |
| Ingangssignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
50Nm Modulatie-type Explosiebestendige klepactuator 4~20mADC
| Stroom: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangskoppel: | 50Nm |
| Explosief-proof cijfer: | Exd II CT4GB |
IP68 Eenfasige 220VAC explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 / Groep C, D T4 |
Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen:
| naam: | explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
| Installatiehoek: | 360° |
Verstelbare 50Nm 20s explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
Smart Explosion Proof Quarter Turn Actuator voor klep
| Installatiehoek: | 360° |
|---|---|
| Motorvermogen: | 30W/70W |
| Totaal gewicht: | 4.5 kg/9.5 kg |

