Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ iecex explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 75 producten.
400Nm 4~20mADC 90W modulerende explosiebestendige elektrische actuator
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |
Explosiebestendige elektrische actuator IP68 CSA Power-off Reset Modbus
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Uitgangssignaal: | 4-20MA |
Explosieveilige elektrische actuator met positiezender
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Uitgangssignaal: | 4-20MA |
100 Nm NEMA 4 10000 Times Explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Elektromagnetische Exd II CT4Gb 400Nm explosiebestendige klepactuator
| Beschermingsgraad: | IP68 waterdicht |
|---|---|
| naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
110VAC NEMA 4 4X 10000 keer explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Stroomvoorziening: | De in punt 3.4.1 vermelde parameters moeten worden gebruikt om de bandbreedte te bepalen. |
Robuuste IP68 1000Ω SIL3 explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIIBT4 |
Op de wijnmakerij IP68 60S 50Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot en met 100 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 30 jaar |
| Stroomvoorziening: | Voor de toepassing van de in punt 3.4.1 van deze bijlage vermelde voorschriften: |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
CSA IP67 DC24V 50Nm 20s Explosieveilige Klep Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren 20 |
| Explosieveilige kwaliteit: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |

