Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ atex explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 85 producten.
CSA 90° DC24V Draai ExdIICT4 150Nm Explosieveilige Actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ExdIIB T4 snel open elektrische actuator
| naam: | Snel open elektrische actuator |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Installatiehoek: | 360° |
ExIICT4 200Nm explosiebestendige elektrische actuator met een kwartdraai
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
90 graden ExIICT4 200Nm Quarter Turn elektrische actuator
| naam: | Explosiebestendige klepactuator |
|---|---|
| Type: | aan-uit, modulerend |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
CSA/ATEX/IECEx-certificaten Explosiebestendige elektrische actuator
| Koppelbereik: | 20Nm tot 3000Nm/177in lb tot 26550in lb |
|---|---|
| Type: | Aan/uit modulatie |
| Stroomvoorziening ((± 10%): | Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften: |
1/4 draai AC110V AC220V EMC explosiebestendige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Invoersignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Vierden draai 30S 100Nm 90° CSA Explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 100 nm tot 600 nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 30s tot 45s |
| Totaal gewicht: | 5kg tot 10 kg |
DN15 Elektrisch aangedreven kogelklep
| Verpakking Details: | karton/pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Betalingscondities: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Explosiebestendige ExdIICT4 IP68 snel open elektrische actuator
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installatiehoek: | 360° |
| Omgevingstemperatuur: | -25℃~+55℃/-13°F~+131°F |
Duurzame spuitgietaluminium 600Nm IP67 explosieveilige actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Voeding: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |

