Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ atex explosion proof electric actuator ] bij elkaar passen 85 producten.
Quarter Turn Explosion Proof Valve Actuator met over-moment bescherming functie
| Standaardkoppel: | 100 Nm tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 30 tot 45 jaar |
| Totaal gewicht: | 5 tot 10 kg |
600Nm 90W Explosiebestendige ventielactuator IP68
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 45S/600Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |
Op off type robuuste 600Nm explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Explosiebestendige rang: | ExdIICT4 |
200Nm 2~10VDC 40W Explosiebestendige modulatie-klep actuator
| Kracht: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Uitgangsmoment: | 200Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Exd II CT4B |
400 Nm Explosiebestendige klep actuator, aan / uit modulerende elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Type: | aan-uit, modulerend |
400Nm DC24V 90°Explosiebestendige aan/uit/modulerende elektrische actuator
| Stroom: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standaard tijd/koppel: | 30S/400Nm |
| Type: | aan-uit, moduleren |
Elektrische ontploffingsvrije actuator van 100 Nm
| naam: | elektrische ontploffingsvrije actuator |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Type: | Eenfasige actuator |
Modulerende ExdⅡCT4 24V Explosieveilige Klepaandrijving
| Standaardkoppel: | 100 nm/400 nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '30 |
| Ingangssignaal: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Exd II CT4Gb Explosiebestendige klepactuator
| Naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
HVAC 90° draaiende 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Groep C,D T4 Klasse 1, divisie 1 |

