Alle producten
-
Een kwart draai Actuator
-
Multi Turn Actuator
-
Explosiebestendige elektrische actuator
-
Slimme elektrische actuator
-
Compacte actuator
-
Elektrische actuator zonder storing
-
Elektrische vlinderklep
-
elektrisch aangedreven kogelventil
-
3 Fase actuator
-
DC-rotatie-actuator
-
PVC-controleventiel
-
Accessoires voor actuatoren
-
Valvebeugel
-
Snel open elektrische actuator
-
Midea Group - ChinaDCL is al meer dan zes jaar onze partner en leverancier.Onze centrale airconditioners bedienen klanten in HVAC over de hele wereld met DCL's productenZe leveren voortdurend zeer betrouwbare producten en zeer tijdige service om ons te ondersteunen. -
Valve Solution Inc. - VSDCL is onze ODM/OEM fabriek voor ongeveer tien jaar.Er zijn maar weinig Chinese fabrikanten die de standaard Amerikaanse elektrische actuatoren met zo'n goede kwaliteit kunnen produceren.Daarom kiezen wij hen als onze langetermijnpartner. -
WESA Armaturen GmbH - DuitslandMet 15 jaar samenwerking met DCL, zijn we erg tevreden met de producten van DCL. DCL hecht de eerste plaats aan kwaliteit en hun medewerkers zijn zeer strikt met producten.Ze doen altijd veel experimenten en testen om hun nieuwe ontwerpen te bevestigen en te upgraden.We zijn ook verbaasd over hun geweldige kwaliteitscontrole voor de outsourcing onderdelen.
zoekwoorden [ exd b t4 explosion proof valve actuator ] bij elkaar passen 9 producten.
AC220V 0,67A ExdIIB T4 explosiebestendige klepactuator
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ExdIIB T4 explosiebestendige elektrische actuator
| naam: | Explosiebestendige elektrische actuator |
|---|---|
| Standaardkoppel: | 100 Nm tot 600 Nm |
| Standaardtijd: | 30 tot 45 jaar |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 0Nm tot 600Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| naam: | Elektrische aandrijving met gelijkstroom |
ExdIIB T4 snel open elektrische actuator
| naam: | Snel open elektrische actuator |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Installatiehoek: | 360° |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
ExdIIC T4 Compact IP68 explosiebestendige elektrische actuator
| Standaardkoppel: | 20 Nm tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 30 tot 45 jaar |
| Totaal gewicht: | 5 tot 10 kg |
2 Way Bronze DN40 Ball Valve DCL Explosion Proof Electric Actuator
| Standaardkoppel: | 50 tot 600 Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | 20 tot 45 jaar |
| Beschermingsgraad: | IP68 NEMA 4X |
Verstelbare 50Nm 20s explosiebestendige klepactuator
| Standaardkoppel: | 50Nm |
|---|---|
| Standaardtijd: | jaren '20 |
| Explosieprostcijfer: | ExdIICT4, ExdIIIC T130 |
HVAC 90° draaiende 400Nm explosiebestendige elektrische actuator
| Kracht: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Zonetijd/Torsie: | 30S/400Nm |
| Explosief-bewijsrang: | Groep C,D T4 Klasse 1, divisie 1 |
1

